Cart:

0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Witaj w naszym sklepie z fototapetami i obrazami!

Starwalls.pl to wyjątkowy sklep, prowadzony przez firmę Consalnet S.A. Działamy na rynku dekoracji ściennych od 2005 roku, sukcesywnie umacniając się na pozycji lidera w tej branży. Starwalls.pl to nie tylko fototapety, ale także obrazy, naklejki i szablony malarskie. To ponad 1000 wyjątkowych wzorów zdjęć i grafik oraz licencji partnerów takich jak Disney czy Hello Kitty.

Dynamiczny rozwój firmy oraz ekspansja na rynek europejski to efekty najwyższej dbałości o jakość produkcji i doświadczenia, która została dostrzeżona i doceniona certyfikatami ISO 9001:2008 oraz TUV SUD.

Aby dostarczać Państwu wydruki fototapet, obrazów czy naklejek bezwzględnie najwyższej jakości, w technologii pozwalającej chronić naszą Planetę, firma stale rozbudowuje i unowocześnia swoje zaplecze. W tej chwili nasza firma to także największy w Polsce park technologiczny wyposażony w najwyższej klasy maszyny HP Latex. Stosowane w nich tusze posiadają amerykański certyfikat Greenguard potwierdzający pełne bezpieczeństwo zastosowania w Państwa domach. Nasze produkty to GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Starwalls.pl to przede wszystkim zadowoleni klienci i piekne wnętrza ich domów, mieszkań, biur. Dbałość o możliwie najlepszą obsługę każdego klienta to priorytet, dlatego udzielamy GWARANCJI NAJNIŻSZEJ CENY. Dodatkowo dostawa zamówionych przez Ciebie produktów jest DARMOWA, a wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych. Klej do fototapet również dostaniesz od nas gratis!

Chcemy, abyście dzielili się z nami swoją opinią, zwracali nam uwagę na istotne dla Was szczegóły. Kiedy już uda nam się pomóc Wam w upiększaniu waszych wnętrz – koniecznie wyślijcie nam zdjęcia efektów naszej wspólnej pracy!